Przewidywania, że Bitcoin trafi na 10 trylionów dolarów Market Cap Far Too Conservative, mówi Preston Pysh.

Inwestor i wybitny podcaster Preston Pysh mówi, że każdy, kto przewiduje, że Bitcoin trafi na rynek o kapitalizacji 10 trylionów dolarów, nie docenia wiodącej kryptokuranty.

W nowym wywiadzie z Saifedeanem Ammousem z podcastu Bitcoin Standard Pysh przewiduje, że łączna wartość rynkowa wiodącej kryptowaluty może ostatecznie wzrosnąć powyżej 100 bilionów dolarów.

„Powiem ci tyle“. Myślę, że 10 bilionów dolarów to śmieszne. Myślę, że ludzie, którzy mówią, że zastąpi to złoto i tak to się skończy. Myślę, że to jest totalny żart…

Kiedy mówimy o sile nabywczej jednej z tych (21 milionów) monet, myślę, że liczba ta wynosi prawdopodobnie od 5 milionów dolarów do 10 milionów dolarów za monetę. Coś w tym stylu. I myślę, że to dość konserwatywne.“

W erze pozornie niekończącego się drukowania pieniędzy, Pysh cytuje niedobór Bitcoina jest głównym powodem, dla którego jest taki byczy.

„Kiedy patrzę na to, dlaczego Bitcoin System zamierza wygrać, rzecz, która moim zdaniem napędza zaufanie w przyszłości, to coś, czym nie można manipulować. Każdy w dzisiejszym świecie rozgląda się dookoła i mówi, że jeśli człowiek go dotyka, to jest manipulowany.

I tak myślę, że w przyszłości ludzie będą patrzeć na to tak, jak na to patrzą, jeśli człowiek nie może go dotknąć, a żaden podmiot rządowy nie może nim manipulować, dotknąć go lub uzyskać do niego dostępu przez inny, cóż, właśnie na tym polega zaufanie“.

Kryptoanalityk Nicholas Merten mówi, że cykl Altcoinów nadszedł, lista najlepszych wybrańców przygotowana na Bitcoinów.

Trader i założyciel DataDasha Nicholas Merten odsłania niektóre ze swoich najlepszych kryptograficznych pikietarek na ten rok, kiedy to pojawia się nowy sezon altcoinów.

W nowej odsłonie DataDasha, Merten mówi, że bacznie obserwuje Uniswap przeciwko Bitcoinowi. Inwestor zauważa, że UNI/BTC jest przygotowany do zakończenia trendu spadkowego, ponieważ drukuje techniczny wzór odwrócenia trendu.

„Ogólna istota polega na tym, że w momencie startu masz całkowity powrót do normy w kształcie litery U, a potem mamy miejsce na jeszcze wyższą wycenę… Jeśli Uniswap nadal będzie miał większe wolumeny, może to być nieco bardziej racjonalne, niż na to wygląda w tej chwili“.

Założyciel DataDash przewiduje, że UNI/BTC może wzrosnąć powyżej 0,007, co oznacza wzrost o 180% z obecnej wartości 0,00025.

Kolejną monetą, która znajduje się na liście Mertena jest dHedge DAO (DHT), zdecentralizowany protokół zarządzania aktywami oparty na Ethereum, który pozwala użytkownikom stać się ich własnym funduszem hedgingowym. Oczekuje on, że para DHT/BTC wzrośnie powyżej 0,00014 od jej ceny 0,000058.

„Kolejne ożywienie w kształcie litery U tutaj. Uwielbiam fakt, że w tym przypadku mamy nie tylko dno tutaj na rynku, ale mamy tutaj wyższe dno, które ustawiliśmy miesiąc później od początku listopada do końca grudnia. Teraz zaczynamy się trochę przesuwać w pionie. Jeden z najwyższych wolumenów, jakie tu widzieliśmy.“

Analityk jest również byczy na Chainlink (LINK/BTC). Merten mówi, że para zaczyna wykazywać oznaki życia po wydrukowaniu masywnej zielonej świecy na tygodniowym wykresie.

„Łańcuszek ma tu ładną bazę, bardzo zdrowe dno w ciągu kilku tygodni, od początku stycznia, a teraz zaczyna się kopać.“

Merten śledzi też Polkadota (DOT/BTC). Uważa on, że para ta zakończyła swój trend spadkowy na początku tego miesiąca i jest teraz gotowa na wspinaczkę aż do 0,0013 z obecnej wartości 0,00047.

„Myślę, że zobaczymy tu ładne zanurzenie, być może do 40.000 satoshisów (0.0004)… Potem będziemy mogli zobaczyć próbę wyłamania (0.0006) powyżej jej poprzedniego punktu oporu przeciwko Bitcoinowi i naprawdę zacząć wspinać się wyżej“.

Kolejna moneta na radarze Mertena to Cardano. Mówi on, że para ADA/BTC wygląda zdrowo z technicznego punktu widzenia po przekroczeniu oporu 0,0001.

„To kwestia uczynienia z oporu wsparcia w ciągu kilku następnych dni i być może wzniesienia się na jeszcze wyższy poziom przeciwko Bitcoinowi.“